Вебкафе

Вака изгледа кога гром ќе удри во авион на полетување (видео)

Авион на холандската авиокомпанија КЛМ беше удрен од гром при полетувањето од аеродромот во Амстердам.

Видеото од полетувањето за брзо време се прошири по социјалните мрежи.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top