Галерии

Уште малку жешки сцени со навивачките во Хрватска (фото)


Иако навивачите на ракометното првенство во Хрватска, пред сè, се таму поради спортот, веројатно никој од нив нема ништо против кога наместо ракометари и ракометна акција, на паркетот гледаат жешки и атрактивни танчерки.

Тие досега се на ниво во поглед на вжештување на ионака зовриената атмосфера на паркетот, а како што оди работата, планираат таа динамика со засилен интензитет да ја истераат до крај. На секој следен натпревар се сè поатрактивни и посекси.

 

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top