Галерии

Уште малку плажа-стил од Зрче: Еве што прават жешките убавици кога не се журкаат (фото)


Зрче е поим и синоним за летни луди журки на плажа, исполнети со многу плот, сексапил, заводништво и провокативност, како од фатално згодните девојки, така и од фраерите.

Ако некој се прашува што прават жешките убавици на Зрче кога не лумпуваат по журките – одговорот е едноставен: Се сончаат и уживаат во морето. Но, на својски начин.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top