Видео

Уште едно видео од Собрание: Како беше носен Села низ собраниските ходници

Снимката ја објавува Алсат-М, а снимена минатиот четврток, за време на упадот на протестирачите во собраниските простории.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top