Славни

Уште една легенда на трансформациите: Мекавој се направи „грамада“ за новата улога

Британскиот шармер и актер со одлична смисла за хумор и висока актерска интелигенција и дарба направи комплетна трансформација на неговото тело за потребите на новата филмска улога.

Мекавој (38) беше забележан со неговата екипа во центарот на Филаделфија каде се подготвува за продолжението на филмот „Split“ што ќе биде насловено „Glass“, а во него ќе играат и Брус Вилис и Семјуел Л. Џексон. Филмот ќе биде дел од трилогијата што се поврзува со филмот „Unbreakable“ од 2007 година.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top