Спорт

УРНЕБЕСНО: Кутињо, Клоп, Барса и …. DESPACITO


Момците од „442oons“ направија феноменално анимирано видео за тоа како триото на Барса сака да го „украде“ Кутињо од Јирген Клоп, притоа сето тоа зачинето со светскиот хит DESPACITO.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top