Вебкафе

Урнебесни фотошоп катастрофи! (фото)


„Мајсторите“ за фотошоп си поиграле со својата креативност, а како резултат е галеријата подолу.

Погледнете!

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top