Видео

Ураганот Ирма носеше се пред себе (видео)


Ураганот Ирма носеше се пред себе. Како доказ го имаме видеото кое го снимија припадниците на армијата во Холандија. 

Погледнете го видеото во прилог.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top