Вебкафе

Ураганот Ирма ја уништи населбата каде што се снимаше мега хитот Деспасито! (видео)

Преубавата плажа на Порторико каде што се снимаше мега хитот Деспасито ја погоди ураганот Ирма.

На фотографиите и снимките који се објавени на социјалните мрежи се гледа пустош, без луѓе по улиците.

Ова место после ураганот изгледа вака:

A post shared by Arlon Arlon (@sfarlon) on

А погледнете како изгледаше во спотот

Advertisements
To Top