Филм / ТВ

Убавицата од „Мелроуз Плејс“ оптужена за сексуално злоупотребување на 16-годишник

Ѕвездата на серијата Мелроуз Плејс, глумицата Џеми Лунар е оптужена за сексуално злоупотребување пишува ТМЗ.

Се работи за засега непознат маж кој тврди дека Џеми го слоупотребувала во 1998 година, кога имал 16 години. Во полицискиот извештај стои дека таа го натерала односно присилила на орален секс, т.е таа него го задоволувала.

46 годишната глумица до сега се нема огласено за тужбите против неа, а не е познато дали мажот глумел во серијата.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top