Фото

ФОТО: Убава британска водителка на удар на јавноста заради деколтето „до папок“

Кога Аманда Холден пред неколку месеци се појави во емисија со деколте „до папук“, крена многу прашина во Британија и на друштвените мрежи.

Фустанот креиран од велшкиот дизајнер Јулиен Мекдоналд кој чини 11.250 фунти, крена многу прашина во британската јавност а доби и реакции и од службата за регулација на медиумите.

A post shared by Amanda Holden (@noholdenback) on

Аманда Холден добила дури 663 службени приговори, но помина неказнето затоа што „не му сметала на поголемиот број гледачи“.

A post shared by Amanda Holden (@noholdenback) on

 

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top