Вебкафе

„Тоа не е бикини, таа е гола“ – еве за што станува збор


Поимот „минијатурен бикини костим“ често се користи во секакви прилики, од секаков дијапазон. А фотките од згодната бринета во златен дводелен костим кои ги објави на Инстаграм ја поделија јавноста во поглед на ставот и мислењето за таквиот моден избор.

На некои им се допаѓа, додека други истакнуваат дека тоа воопшто не е бикини костим, туку само малку „златна“ боја која стратешки ги покрива интимните места. Коментарите се секакви, од целосно позитивни, до целосно негативни. Еве за што станува збор.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top