Славни

И тоа чудо бидна: Ким во топлес издание, а никој не ги коментира голите гради

Ким Кардашијан на Инстаграм објави бизарна разголена фотографија од нејзиното патување во Токио.

За време на патувањето во Јапонија, Ким Кардашијан објави уште една во низата бизарни фотографии на кои позира гола, а нормално, веднаш после тоа следуваше лавина од коментари.

Но, наместо да ги коментираат нејзините голи гради, како што веројатно очекуваше старлетата, нејзините Инстаграм обожаватели ја опсипаа со прашања за тоа што сакала да порача со чудната фотка од Токио.

Сепак, таа си ја постигна целта – собра 2,7 милиони „лајкови“, така што ќе „капне“ уште некој долар благодарение на оваа чудна фотка.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top