Галерии

Тинејџерка од веганска храна прави вистинска кулинарска уметност (фото)

Џоси е 16-годишна „инстаграмџика“ која на најубав можен начин демонстрира дека и веганската храна може да биде инспирација за импресивни кулинарски уметнички дела. После овие фотки, сигурно ќе ви се пријаде нешто вакво.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top