Галерии

И тие дојдоа на ред: Еве со што и како се чалами албанската богата младина (фото)


Кога ќе речеме богати „клинци“, мислиме на оние наследници чии родители накрцале, како-така, квалитетно богатство и имот, па овие можат да си го дозволат луксузот малку отфазла да се чаламат со раскош и  расипништво. На ред во тој попис дојде и богатата младина од нашиот западен сосед, Албанија.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top