Славни

„Ти си најсекси жена на светот“: Топлес издание – тоа за Хајди е секојдневна настројба


Со 44 години Хајди Клум е уште една женска отелотворена убавина која е доказ дека на годините може да им се пркоси со својот изглед.

Во паузата меѓу две фото сесии за едно списание, Клум набрзинка мавна едно селфи, нормално, во топлес издание, и ги почести своите фанови на социјалните мрежи со уште една жешка фотка.

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

„Уште еден ден во канцеларија“, напиша манекенката во описот на фотографијата, на која позира облечена само во мрежести чорапи и гаќички. „Ти си најсекси жена на светот“, без многу проблем „мудро“ заклучи еден од фановите кои ја опсипаа со коментари од секаков вид.

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top