Актуелно

Тешка сообраќајка на патот Битола – Демир Хисар, сообраќајот во прекин

Утрово од 10,30 часот сообраќајот на регионалниот пат „Битола -Демир Хисар“ кај с.Лисолај е во прекин, соопшти АМСМ.

Прекинот на сообраќајот на двете коловозни ленти е поради случена сообраќајна незгода.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top