Актуелно

Тело од мртов маж најдено во бања од хотелска соба во Скопје


Тело од починато машко лице легнато на под со траги од крв и метадон вчера вечер било најдено во соба на хотел кој се наоѓа задната страна на Поликлиниката на Бит Пазар.

По кажување на вработените, лицето кое што престојувало во хотелот пристигнало еден ден претходно и се претставило како Б.М. без да остави документи за идентификација.

Како што информира МВР, по наредба на јавен обвинител телото е предадено на обдукција.

Случајот во полиција го пријавила екипа на Итната медицинска помош.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top