Славни

Тело и нозе од милион долари: Џеј Ло распали на црвениот тепих


Кога станува збор за природен изглед на одлично извајано тело, сексапил кој се одржува со посветени физички активности и вежбање, славната латино дива Џенифер Лопез е бескомпромисно на тронот. Двојно помлади колешки и убавици едноставно вода можат да носат на ова тело и на овие нозе.

48-годишната пејачка на World Of Dance се појави облечена во бело кратко фустанче со Jimmy Choo сандали, кои создадоа ефект на совршени долги нозе.

Со својот природен сексапил, таа знае како да носи вакви креации, нешто што ни двојно помладите колешки не можат да го направат.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top