Ај не заебавај

А тек кога ќе матурира којзнае што ќе добие


Вие памтите што сте добиле на подарок за полуматура? 😀

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top