Славни

„Те потсетува на некого, Хари?“: Британците забележаа нешто интересно кај Меган Маркл

Дека Британците никако да се помират со фактот што нивниот принц ќе се ожени со Американка докажува уште еден текст во британскиот Daily Mail во кој се изнесува доста интересен заклучок за Меган.

Во текстот се тврди дека Меган Маркл неодоливо многу личи на Пипа Мидлтон, сестрата на војвотката од Кембриџ, сопругата на принцот Вилијам, братот на Хари.

Пипа Мидлтон

„Хари, на кого те потсетува Меган?“, вришти од насловот на текстот во кој стои дека Пипа и Меган имаат иста боја на косата, иста телесна градба и иста смисла и вкус за мода.

A post shared by Meghan Markle (@meghanmarkle) on

„Можат да бидат сестри“, заклучуваат Британците кои, очигледно, уште го немаат преболено фактот дека Пипа и Хари никогаш нема да бидат пар, иако се надеваа на тоа уште од венчавката на Кејт и Вилијам. Пипа, инаку, се омажи за Џејмс Метјус.

A post shared by Meghan Markle (@meghanmarkle) on

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top