Видео

Тажната приказна на командант Зорани: „И јас сакам да вадам едно парче леб“

Додека сите негови „другари и соборци“ од конфликтот од 2001 кои тогаш „од Шапка ги праќал по бурек во Тетово“ сега се ухлебени во Влада, само тој останал невработен. Ама е оптимист. Ново одлично видео на „Фчерашни“.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top