Славни

Тајкунот ја открива вистината за неговата вила: Кога децата ќе си легнат, се вади секси долна облека!

Тајкунот Кендимен открива што навистина се случува во неговата вила кога децата ќе заминат на спиење.

Кендимен, кој живее со сопругата, девојките и четирите деца, вели дека неговата куќа преку денот е нормален дом, но кога ќе се скрие сонцето, почнува забава коа е резервирана за возрасни.

„Кога ќе падне ноќ, време е за секси долна облека“ рече тајкунот.

Додаде дека не е никакво чудо тоа што се случува во неговиот дом. Има мал харем со голи жени, но не пред децата.

Открива дека често за забавите изнамува модели, а меѓу гостите можат да се најдат и парови.

„Жените секогаш одлично се забавуваат“ рече Кендимен.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top