Славни

Таа и тој – новата „лика и прилика“ на италијанскиот моден бренд TOD’S


Славната манекенка од кланот Кардашијан/Џенер, сексапилната Кендал Џенер, заедно со балетанот Роберто Боле, станаа нови заштитни лица на италијанскиот моден бренд TOD’S.

Фотографиите кои се дело на „Барон енд Барон“ се направени на плажите во Малибу, но сето тоа некако има италијанска романтична нишка.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top