Славни

Таа ова си го вика „фустан“

Риалити ѕвездата одвај дочека прилика да се облече во провокативно издание и така да се рашета по улица, пред очите на минувачите кои сигурно дотогаш не виделе такво нешто.

Блек Чајна отсекогаш имала контроверзен стил на облекување, но овој пат се надмина и самата себе. На Slut Walk фестивалот во Лос Анџелес, чија цел е борба за правата на жените, се појави во доста провокативно и разголено издание.

A post shared by jmediablog (@jmediablog) on

Облечена во мрежест „фустан“ (ај, така ќе си го викаме тоа) низ кој се гледаше буквално сè на нејзиното тело, со што практично беше гола, освен парчињата облека кои ги покриваа нејзините срамни делови, таа се рашета на споменатиот настан.

Slut Walk настана како бојкот на теоријата дека жените треба да се облекуваат пристојно за да избегнуваат сексуални напади. Сите жени во текот на фестивалот се облекуваат провокативно, но Чајна дефинитивно ги надмина останатите во тој поглед.

Таа имаше сопствено реално шоу со бившиот дечко, братот на сестрите Кардашијан, Роб Кардашијан, со кого ја има и ќеркичката Дрим Рене.

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на Casinobonus.mk.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top