Славни

Таа е најубава Србинка: Манекенка се слече и ги покажа своите атрибути! (фото)


Eдна од најубавите Србинки позираше во чипкаста долна облека и го покажа целиот свој сексапил.

Српската манекенка Бојана Крсмановиќ важи за една од најубавите Србинки, а со новите фотографии тоа и го докажа. Бојана е зашититно лице на еден бренд, за кој сними низа провокативни фотографии кои го забрзуваат дишењето.

A post shared by Bojana Krsmanovic (@bokicaboba) on

A post shared by Bojana Krsmanovic (@bokicaboba) on

A post shared by Bojana Krsmanovic (@bokicaboba) on

A post shared by Bojana Krsmanovic (@bokicaboba) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top