Актуелно

Судир помеѓу демонстрантите на ВМРО-ДПМНЕ и полицијата (видео)

Денес ВМРО-ДПМНЕ одржува протести на граничниот премин Табановце. На социјалните мрежи излезе видео во кое се гледа како доаѓа до судир помеѓу демонстрантите и полицијата. Од МВР се уште нема потврда за оваа информација, а очевидци тврдат дека има и повредени во судирот.

Погледенте го видеото:

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top