Актуелно

Стружанец и се заканувал на охриѓанка дека ќе ѝ објави експлицитно видео


43-годишен жител на струшкото село Велешта во неколку наврати и се заканувал на 24-годишна девојка од Охрид дека ќе објави непристојни компромитирачки фотографии и видео материјал доколу не прифати љубовна врска.

Поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „уцена“ СВР Охрид поднесе кривична пријава против Н.И (43) од струшкото село Велешта.

Пријавениот, во неколку наврати на М.М (24) од Охрид и се заканувал дека ќе објави непристојни ѝѝ фотографии и видео материјал доколу не прифати љубовна врска.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top