Вебкафе

СТРИПТИЗ ВО ТЕРЕТАНА: Вежбаше на справа, па остана само по танга


Оваа девојка се најде во прилично непријатна ситуација среде теретана. Вежбајќи на справа за нозе, остана само по минијатурни танга гаќички.

Видеото веднаш се најде на јутјуб. Девојката чие име не е познато, напорно вежбаше на справа за нозе. На нејзина несреќа, а на среќа на сите машки посетители на теретаната кои се најдоа тука, успеа да направи само неколку повторувања, пред да остане само по танга. Погледнете:

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top