Вебкафе

Страшно: Седеше во природа и му пријде змија отровница! (видео)

Како изгледа да се видите очи во очи со змија отровница? Одговорот на тоа прашање го даде Јутјуберот Вранглер во снимката која стана хит на социјалните мрежи, а ние ќе признаеме дека не ни беше сеедно да гледаме до крај.

„Доказ дека ѕвечарката не гризе ако не ја испровоцирате“ е насловот на знимката, а призна дека и тој се тресел додека снимал. Ник е популарен и на Инстаграм каде што секојдневно ги поместува границите со мајката природа.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top