Актуелно

Страшно: Се превртеа два автомобили кај Александар Палас! (фото)

Во сообраќајната несреќа која се случи попладнево на булеварот „8 Септември“ во Скопје, во близина на хотелот Александар Палас се превртеа две патнички возила. Брзата помош интервенираше веднаш, а увидот од полицијата е се уште во тек.

 

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top