Славни

Странските медиуми за Нивес Целзијус: Се сексаше на стадион, а денес го покажува голиот задник!

Нивес Целзијус вчера излезе во Daily Star. Познатата старлета, пејачка и актерка во британските таблоиди излезе поради својот гол задник кој го покажа за прославата на стекнување 200.000 следбеници на Инстаграм, но и поради старите приказни за нејзиниот секс на стадионот од Динамо.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

„Презгодната хрватска Старлета своевремено се пофали со секс на центарот од стадионот, а денес го заведува Инстаграм“, пишува Daily Mail.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top