Славни

Стегната во фустан без градник: Пробајте да не зјапате во деколтето од Винтер

Ѕвездата на серијата „Модерно семејство“, актерката Ариел Винтер, повторно ги намами погледите и вниманието од медиумите и јавноста врз своето бујно деколте, овој пат на забава во организација на списанието La Palme во Лос Анџелес.

19-годишната актерка се стегна во минијатурно тесно црно фустанче со длабоко деколте кое слегуваше дури „до папок“ и јасно даде до знаење дека не носи градник под него.

И како тоа да не беше доволно провокативно, фустанчето беше толку кратко што одвај го покриваше нејзиниот задник.

На настанот ја придружуваше нејзиниот 30-годишен дечко Леви Меден, кој не ги тргаше рацете од сексапилната актерка, додека таа со самодоверба позираше пред фотографите.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top