Славни

Спортска новинарка со секси честитка ги „запали“ Апенините (видео)


Спортската новинарка од Италија, Лудовика Пагани, успеа да ги надмине сите божиќни честитки со својата објава на Инстаграм.

Оваа 22-годишна спортска новинарка со својата секси порака ги запали Апенините, па ретко кој маж остана рамнодушен на нејзиното видео.

Пагани работи за „Спортиталија“ и со своите провокативни објави на Инстаграм стана една од најпознатите спортски новинарки во Италија.

A quanti manca l’estate? ☀️☀️☀️

A post shared by Ludovica Pagani (@ludovicapagani) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top