Музика

СПОДЕЛИ МУЗИКА: Mr.T feat. Natasha – “No Light, No Light”, македонска преработка со светски квалитет

Екипата е следна: Томе Темелкоски (Mr.T) – гитара, монтажа и продукција, и Наташа – вокал, во овој проект учествуваат и Христијан Конески – видео, Саша Нацевски – режија, Филип Јездиќ – тапани, Бобан Петрески – бас гитара, Оливер Илиески – клавијатури, Лора Штаргоска – актерка.

Преработката гарантирано ќе ви се бендиса. Слушајте и споделувајте.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top