Вебкафе

Спајси рулет е новиот предизвик кој го тресе интернетот!

Спајси Рулет е новиот „вирус“ кој ги зафати социјалните мрежи  и дефинитивно не го препорачуваме, посебно ако не можете да јадете ниту феферони. Сепак постојат луѓе кои се доволно храбри да се одлучат на вакво нешто.

Идејата е доста едноставна. Три личности, три тањири полни храна, а само еден од нив е многу зачинет. Таљирите се вртат и кој ќе ви се паде тој.

Погледнете го видеото:

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top