Екстра

Совршена куќа за „само“ 27,5 милиони долари

Седумте спални соби, тенискиот терен, лизгалиштето, приватната кино сала и сите други услови и удобности кои ги нуди оваа импозантна вила се дополнително зачинети со прекрасна глетка на Карпестите планини. Останатото што би го добиле ако имате вишок 27,5 милиони долари го имате на фотографиите.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top