Видео

Совет вреден богатство: Видете како да ја поправите пукнатата шофершајбна! (видео)


Во ова видео може да погледнте како да да ја поправите пукнатата шофершајбна без да ја сменувате.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top