Славни

Сопственичките на најубавите задници во светот направија заедничко селфи (фото)


Децата кои денес се палат на задникот од Ким Кардашијан никогаш нема да дознаат што значи да уживаш во фогографиите и обилините од Џенифер Лопез во времето кога Фотошоп не беше толку достапен.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Џенифер Лопез беше сопственичка на најдобрите позадини на светот додека не се појави Ким Кардашијан.

Ким и Џенифер направија заединчко селфи, а сликата ја лајкуваа скоро пола милион обожаватели.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top