Славни

Сопственичката на најубавото тело во светот направи секси снимка и ја објави на Инстаграм!


Сопственичката на најубавото тело на светот, манекенката и актерка Кели Брук позираше во боди, а секси снимката ја објави на Инстаграм.

„Рум пунч за појадок“ напиша Кели во описот на снимката. Таа моментално се наоѓа на карипскиот остров Антигуа, каде што ужива во сонцето, капењето и коктелите.

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on

Неодамна заедно со нејзиниот сопруг го посетија и Исланд каде што 38 годишната убавица исто така ги истакна своите облини.

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top