Вебкафе

Сопругот се врати порано од службен пат, а потоа се случи хаос!

Љубовник скриен во ормарот предизвика две полициски интервенции во Бремен.

38 годишната Германка била крајно одлучна да не го покажува љубовникот од ормарот, рече полицискиот портпарол.

Одлучна до мера што и се заканувало аспење. Со љубовникот требало да го помине цел викенд, но нејзиниот маж се вратил во неделата утрото.

Таа полнала да вришти на него и предизвикала кавга, а со то му дала време на љубовникот да се скрие. Соседите се загрижиле и повикале полиција.

Полицијаците се обиделе да ги смират „скараните“ сопружници, но не успеале, па морало да ги одведат во станица.
Недолго после тоа, полицијата е повикана на интервенција во ист стан. Несреќникот во ормарот не можел да излезе, па ги повикал пријателите на помош, но тие брутално ја скршиле вратата.

Полицијата се уште нема известено дали љубовникот и парот завршиле во иста келија.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top