Славни

Сопругата на Ковачиќ во мини здолниште ги полуде навивачите на Реал

Изабел Ковачиќ, сопругата на Матео Ковачиќ, изгледа подобро од било кога.

Раскошната убавица оваа година стана нова ѕвезда на шпанската фудбалска елита, а тоа го докажуваат и нејзините бројни обожаватели кои комплиментите на нејзиниот Инстаграм профил ги упатуваат на шпански јазик.

Изабел на последната инста-фотка позира во симпатично мини здолниште, со кое предизвика воодушевување кај своите следбеници. Фотката веројатно е направена на нејзиниот роденден.

***

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top