Актуелно

Сончево време со ниски температури


Во Македонија ќе биде сончево и студено со ниски утрински температури.

Ќе дува слаб до умерен северен ветер, особено долж Повардарието. Температурата ќе се движи од седум до 14 степени.

Во Скопје ќе биде сончево и студено со ниски утрински температури. Ќе дува слаб до умерен северен ветер.

Температурата ќе достигне до 12 степени.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top