Актуелно

Солза Грчева и Ферид Мухиќ за спорот со името: Ваков срам не сме имале досега!


На синоќешната емисија „Само вистина“ на Канал 5, свое ’шоу’ имаа поранешната пратеничка Солза Грчева и актуелниот пратеник Ферид Мухиќ кои „ги направија партал“ прогрчките пропагандисти во Македонија кои заговараат капитулантска промена на името. Емисија која не смеете да ја пропуштите:

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top