Славни

Софија во последно време нешто многу „се чалами со нездрава храна“

Една од најсексапилните жени на светот според многу индивидуални и медиумски мненија, актерката Софија Вергара, на Инстаграм објави фотка со која ги воодушеви фановите со одличната телесна форма и линија.

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Она што ги разбранува духовите на нејзините фанови е што во последниве две недели Софија се фали со калорични јадења во чиј вкус ужива додека е на одмор, како пекарски производи, тостови, сирења и месо, а потоа во бикини изгледа како божица на убавината.

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Типкава едноставно знае да им пркоси и на времето и на калориите.

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top