Вебкафе

Снег, три убавици во џакузи, пиво и фудбал…

Во рамките на 22-то коло од данското фудбалско првенство Копенхаген славеше на гостувањето кај Хобро.

Меѓутоа, победата на Копенхаген не беше топ вест во тамошните медиуми.

Имено, шоуто на фудбалерите го украдоа три девојки кои мечот одигран во тешки услови (снег) го следеа од џакузи.

Снег, три убавици во џакузи, пиво и фудбал…

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top