Спорт

Снаодливи Колумбијци: Погледнете како „шверцуваа“ алкохол на стадионот (видео)

Познато е дека Колумбијците се народ кој сака да се забавува, а фудбалот исто така им е од голема важност.

Група весели колумбиски навивачи на првиот натпревар против Јапонија успешно прошверцуварала алкохол и тоа со помош на – двоглед.

Погледнете го видеото, па можеби и ќе ви користи…

Loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top