Видео

Слушнете го Путин како свири пијано


Си разбиваше монотонија додека чекаше за средбата со Кси Јинпинг. Еве како неговите прсти „играат“ по клавишите од пијаното.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top