Славни

Славната пејачка објави секси фотка, фановите ја запукаа: „Ова е лош Фотошоп“

Австралиската пејачка Кајли Миног се пофаи со најнова фотографија на која позира таа, а нејзните фанови и следбеници веднаш ги воочија деталите поради кои ја обвинија дека фотката е обработувана во Фотошоп.

Поп ѕвездата Кајли Миног гордо објави фотографија од календарот за 2018 година за кој позираше таа, не насетувајќи дека истата ќе предизвика бура од негативни реакции и револт кај нејзините фанови.

На прв поглед на фотографијата се гледа убавата, свежа и насмеана Кајли, како и нејзината „задница“ во секси кратки панталонки со висок струк. Но, просторот зад неа?

Фановите ја забележаа чудната и искривена линија на белиот ѕид зад неа, како и ногалката од столот која има неправилна форма.

„Кајли, фотографијата е преполна со Фотошоп. Те молам, среди го тоа“, „Здраво Кајли. Изгледаш одлично и секси. Но, што не е во ред со столот и ѕидот зад тебе?“ беа само многу мал дел од коментарите од фановите кои се движеа генерално во критизерска насока.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top