Славни

Славната оскаровка признава: „Напалена сум и на 82 години“

Актерката Џули Денч можеби има 82 години, но и понатаму на големо ужива во сексот. Актерката, која деновиве го промовира својот последен филм „Victoria & Abdul“ вели дека и понатаму чувствува голема сексуална потреба.

„Нормално е дека сум напалена. Дали тоа некогаш престанува? На сите постари читатели им порачувам: Не се откажувајте!“

Денч веќе 7 години е во врска со Дејвид Милс, со кого очигледно имаат и повеќе од страсна врска.

„Сакам безобразна долна облека, но немојте сега да одите и да ми ја купите целата зошто така нема ништо да остане за мене“, се шегува актерката.

Џуди Денч минатата година ја направи и својата прва тетоважа, натпис Carpe Diem, во превод што значи „Зграпчи го денот“.

Advertisements
To Top